Imigranci w Europie, poprawność polityczna i „rasizm”

Witajcie!

Postanowiłem, że napiszę troszkę O(?!)…. imigrantach! Tak, o imigrantach,uchodźcach czy jak ich tam jeszcze na nich mówią. Według mnie cała ta sytuacja wemknęła się spod kontroli. Osobiście nie posiadam jakoś dużej wiedzy na ten temat – jedynie tą, co serwują nam media – czyli sam chłam, ale mimo wszystko napiszę mniej więcej jak ja widzę to ze swojego stanowiska. Zapraszam do czytania.

Imigranci w Europie

O tym ile imigrantów jest w Europie – dokładnie nie wiadomo, ponieważ każdego dnia do Europy napływa fala emigrantów. Z wielu źródeł te informacje są tak zróżnicowane, że nie da się oszacować jak to wygląda w rzeczywistości. Według ustaleń miało być do Unii Europejskiej przyjęte tylko(!) 40 tysięcy uchodźców, jednak jak pisałem wyżej – sytuacja wymknęła się spod kontroli co przekłada się na większe liczby:

W 2014 roku o udzielenie azylu w UE ubiegało się 600 tysięcy osób=. W przypadku 55% wniosków o udzielenie azylu podjęto w 2014 roku decyzję negatywną.

Na teren państw europejskich od początku 2015 roku do końca sierpnia dotarło ponad 310 tysięcy uchodźców. Około 200 tysięcy z nich dostało się do Grecji, a 110 tysięcy – na teren Włoch. W 2014 roku na Węgrzech zarejestrowano w Biurze Imigracyjnym i Obywatelskim 42 777 wniosków o udzielenie azylu

Od 1 stycznia do 31 lipca 2015 w Niemczech złożono 195 723 wniosków o azyl. 21,5% od osób z Syrii, 15,3% z Kosowa, 15% z Albanii, 5,9% z Serbii, 5,4% z Iraku, 5,2% z Afganistanu, 2,8% z Macedonii, 2,5% z Erytrei, 1,7% z Nigerii oraz z Pakistanu i 23% z innych państw lub których pochodzenie jest nieznane lub są wątpliwości co do ich pochodzenia.

Źródło: Wikipedia.pl

Nadal mówimy tutaj o liczbie 40 tysięcy? Bo albo nie potrafię czytać, albo byłem kiepski z matematyki. Spokojnie – w tym wypadku oba przypuszczenia są nieprawdą. 😀 Podsumowując: Inwazja imigrantów!

Poprawność polityczna w Europie

Co to w ogóle jest ta poprawność polityczna? Jest to posługiwanie się językiem bez używania słów powszechnie uznawanych za obraźliwe i zastępowanie je innym słowem – takim, które powinno wywoływać pozytywne lub neutralne skojarzenia. Czyli np. użycie: czarny mężczyzna może być publicznie uznane za obraźliwe. Poniżej dla lepszego zrozumienia tego podam poniżej kilka przykładów obrazkowych.

Jeżeli mowa o uchodźcach, to jak nazwiesz „Imigrantów z Krajów Trzeciego Świata z nielegalnymi dokumentami„?

 – Przybysze z krajów rozwijających się, którzy posługują się nieautoryzowanymi dokumentami tożsamości.

Poprawnie politycznie jest? Jest!

Według mnie ta poprawność polityczna to jest totalne jakieś nieporozumienie! Zanim coś powiesz i napiszesz to zastanów się w jakie obrałeś to słowa, bo będziesz uznany za rasistę.

„Rasizm” – czyli coraz częściej nadużywany termin

To, co zaczyna się przez tą poprawność polityczną dziać w mediach to po prostu jakaś kpina. Wszyscy boją się nazywać rzeczy po imieniu, bo boją się fali krytyki. Szczególnie można to zauważyć na wszelkich portalach informacyjnych czy spotkaniach w parlamencie UE, kiedy politycy ważą każde słowo, które wypowiedzą.

Od dawna słowo „rasista” jest nadużywane chociażby przez imigrantów(!), którzy sami są rasistami chociażby na tle religijnym. Dobrym przykładem może być wyrzucanie i topienie imigrantów chrześcijańskich, którzy płynęli tą samą łodzią do Europy z muzułmanami. Dodatkowo poniższy filmik utrwala, to co się dzieje na naszym podwórku.  Jayda (ta kobieta z krzyżem) przez muzułmanów jest mieszana z błotem najgorszymi wyzwiskami – lecz w 2:58 to ona jest nazwaną „Rasistowska suką„. Powiedz tylko złe słowo, a zostanie przyklejona Ci etykieta RASISTA! Polecam obejrzeć w całości:

To, co imigranci zaczynają robić w Europie zaczyna być przerażające – co najlepsze, oni uważają, że są „u siebie” i to ich religia ma być szanowana, zaś inne potępiane. Fala gwałtów na kobietach tylko dlatego, że nie są ubrane w jakąś szmatę? Tylko czekać, jak nie długo polityczki z pseudo euro-parlamentu zaczną zakładać na siebie jakieś szmaty, aby nie „urazić uchodźców” i ich „nie prowokować„. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że władze lokalne to bagatelizują – jest wiele skarg na imigrantów, jednak mija to bez żadnego echa. Media wciskają nam, że to są emigranci ekonomiczni, głównie starsze schorowane osoby, matki z dziećmi, którzy uciekają przed wojną w swoim krajem. Jednak filmiki z „przyjęciem” imigrantów wygląda znacznie inaczej: młodzi mężczyźni, w sile wieku, którzy mają jeden plan: – Zniszczyć Europę. Musi dojść do jakiejś tragedii, by wreszcie otworzyć wszystkim oczy. Ale zanim do tego dojdzie, to troszkę jeszcze czasu minie – czyli setki (a nawet tysiące) ofiar itp. Wtedy już będzie za późno.

Jakie moje zdanie jest na ten temat? Czyli obszerne podsumowanie.

O tym, że jestem bardzo otwartym i tolerancyjnym człowiekiem można przeczytać chociażby w tym wpisie. Jednak w momencie, kiedy ktoś przestaje być tolerancyjny dla innych pod jakimkolwiek tytułem, wtedy ja zaczynam być taki sam dla tej osoby. W takim wypadku mogę jasno powiedzieć: „Tak! Jestem rasistą i wyp******ać do swojego kraju i tam robić tą trzodę!” Nie możemy bać się nazywać rasista i być rasistą do osób, które takie są. Dlaczego mamy w swoim kraju tolerować brudasów, którzy przyjeżdżają po zasiłki, szerzą swoją herezję i otwarcie mówią: „Idziemy do Europy zabijać niewiernych w  imię Allaha. Będziemy robić sobie dzieci, nie jedno, nie dwa – a piętnaście, bo mamy po kilka żon„. Dlaczego we własnym kraju mamy bać się mówić, że jesteśmy chrześcijanami, aby może nie zostać skatowanym czy zabitym?! To oni do nas przyjechali i mają (albo powinni) szanować nasze prawo, obyczaje. Jednak cała ta sielanka polityczna na to zezwala i tak o to dzieją się takie rzeczy jak na powyższym filmiku. W tym filmiku jest pokazana tylko namiastka tego, co się dzieje- wystarczy poszukać w YouTube co imigranci robią w Niemczech.

Myślę, że już teraz jest troszkę za późno na jakiekolwiek działania przeciwko emigrantom. Aby tak naprawdę się pozbyć tego z EU trzeba by było deportować ich wszystkich (co do jednego!) na takich samych łodziach na jakich do nas przypłynęli. A najlepiej jeszcze robić w nich małą dziurkę, aby mieć pewność, że nie wrócą…

4 komentarze

 1. Tolerancją to brachu aż ociekasz pisząc „na takich samych łodziach na jakich do nas przypłynęli”.
  Ja bym im do plecaka po kilka cegieł dał „na odbudowę kraju” i szansę na pobicie Phelpsa w pływaniu….

  • Cześć Zapi!
   Ha-ha – „na odbudowę kraju” – dobre!
   Ja uważam, że nieważne są sposoby, ważne są efekty… Choć nie ukrywam, że Twój jest genialny!

   Może pisząc to, co napisałem, mogę wydawać się zwykłym hipokrytą z tą moją tolerancją, ale tego nie da się ani tolerować, a co mówić akceptować…

   Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *