[Gadżet]Moje gadżety i zakupy z Chin…

Witajcie!
Jako, że jestem gadżeciarzem i lubię wszelkie najmniejsze urządzonka elektroniczne, to postanowiłem, że będę na ramach blogu robił ich mini recenzję. Oczywiście będą to recenzje rzeczy, które sam osobiście posiadam i będą one jak najbardziej subiektywne, oparte na moich doświadczeniach, spostrzeżeniach i ukojeniach moich wymagań. Również w nich znajdziecie cenę, informację gdzie zostały zakupione i ew. link do produktu w danym serwisie (tj. Aliexpress, Wish, Geek itp.) oraz zdjęcia czy film. Wszystko będzie zależeć od tego co to będzie i w jaki sposób będę mógł Wam to przedstawić.

Pragnę zaznaczyć, że będę prezentował Wam gadżety różnej maści – zaczynawszy od sprzęt codziennego użytku tj. telefony, zegarki, głośniki, klawiatury itp. po jakiś sprzęt domowy tj. lampa, zegar itp. Ale nie tylko będzie to sprzęt elektroniczny, ale też inne artykuły, które zamówiłem np. odzież, zabawki itp. Większość będzie pochodziła z chińskich serwisów tj. Aliexpress.com, Wish.com itp. – czyli zakupy z Chin…

Pierwszy wpis będzie informacyjny o złożeniu zamówienia zawierający zdjęcia poglądowe oraz cenę, zaś kolejny wpis będzie pojawiał się dopiero jak wszystko do mnie dotrze i to przetestuję. Może to być odstęp nawet miesiąca, a to ze względu, że przesyłki z Chin idą dość długo. Zdarza się, że napawam się myślą: – Kurde, już nie dojdzie, a w mojej skrzynce za dwa dni pojawia się moja paczuszka! 😀

Postaram się, aby takie wpisy pojawiały się regularnie (w zależności od częstotliwości dostaw), a to dlatego, że od jakiegoś czasu zacząłem regularnie co tydzień przeznaczać jakąś pulę pieniędzy na zakupy w sieci – na przykład w tym  tygodniu przeznaczyłem na ten cel trochę ponad 15 euro. Jednak takie zakupy będę dokonywał co dwa tygodnie – wtedy będzie większa pula i lepsze zabawki!

Przykładowo pokażę Wam co dzisiaj kupiłem za 15,76 euro!

Teraz tylko czekać, aż moje zamówienie przyjdzie, a wtedy pojawi się wpis na moim blogu! 🙂

W dalszych planach [gadżet] pojawi się na moim blogu wpis informujący jak się zarejestrować i robić zakupy na popularnych serwisach Aliexpress oraz Wish.com, a także pierwsza recenzja! Pod topór w pierwszej kolejności pójdą mini klawiatury bezprzewodowe zakupione z Chin za pomocą jednego z serwisów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *