Wesołych Świąt! :)

Z okazji Świąt chciałbym życzyć Wam wszystkim spokoju w te Święta, spędzenia ich z najbliższymi, których kochacie, z którymi wspólnie się najecie przy Wigilijnym stole. 😀 No i oczywiście odpoczynku!  Bo jak to się mówi „święta, święta i po świętach!” – wszystko co dobre, to szybko się kończy, tak więc korzystać! Zaokrąglać cyferki na wadze w górę!

A tutaj taka mała ilustracja ze mną w roli głównej! 🙂

swieta

Wesołych! 🙂

2 komentarze

  1. No super zobacyć znajomą buźkę:-). Tobie Darku życzę, by na Twojej drodze pojawiali się ludzie, którzy sprawią, że życie stanie się lepsze i prostsze. Życzę Ci oparcia w bliskiej Twemu sercu osobie, byś mógł z nią dzielić swoje pasje i zainteresowania, a gdy przyjdą chwile słabości i zwątpienia, by dawała Ci siłę do pokonywania trudności. Bądź sobą i nigdy nie rezygnuj z siebie…..

    • Witaj Kaja Kajka ponownie na moim blogu – cieszę się, że jesteś aktywną ze mną! Dziękuję bardzo za tak wyjątkowe życzenia. Liczyć tylko na to, że się spełnią i do szczęścia mi nie będzie dużo brakowało, heh. Na swojej drodze poznałem wiele takich osób i mimo to, że dzieli nas ponad tysiąc kilometrów, to mimo wszystko gdzieś są one obok mnie każdego mojego dnia. Dają mi one otuchę, motywację! Jeszcze raz dziękuję. 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *