[Moje 5 groszy]Poznaj mój komentarz w mediach społecznościowych

Witajcie!

Wpadłem ostatnio na świetny pomysł i chcę się nim z Wami podzielić! Otóż mam plan, aby zacząć publikować na blogu moje komentarze w mediach społecznościowych. Każdy taki wpis będzie miał przed nazwą wpisu specjalny przedrostek [Moje 5 groszy]. Po tym rozpoznacie, że dany wpis dotyczy właśnie tego pomysłu.

Skąd taki pomysł?

Dosyć często komentuję coś na Facebooku – najczęściej się zdarza mi się komentować komentarze innych osób do jakiegoś wpisu. Komentując to często wyrażam swoje zdanie, swój pogląd itp. – w zależności od rodzaju publikacji. Co za tym idzie wyrażam swoje zdanie i przedstawiam po części mój tok myślenia. To pozwoli, że będziecie mogli go również przeczytać… i przez to „poznać mnie” bliżej.

Jak będzie wyglądał dany wpis?

Dany wpis będzie zawierał oczywiście mój komentarz – lecz na blogu będzie pojawiała się jego dłuższa wersja bądź po prostu ta sama, co na Facebooku czy innych mediach (np. YouTube). Jak jest coś komentowane, to oczywiście musi być zawartość – będzie to mógł być komentarz, jakiś post czy nawet zdjęcie – w zależności co skomentuję. Oczywiście nie mam tu na myśli zdjęć swoich znajomych – mam na myśli tu publicznie udostępnianą zawartość. Każdemu takiego rodzaju wpisie będę nadawał główny tytuł komentowanej publikacji. I nie zabraknie linku do źródła – by nie było, że coś wyssałem sobie z palca.

Kiedy będą pojawiały się takie wpisy?

Wpisy będą pojawiać się tak często, jak komentuje jakąś zawartość w mediach socjalnych. Na blogu będą pojawiały się one jeszcze tego samego dnia bądź następnego od dodania wpisu.

To tyle! Niebawem pojawi się pierwszy wpis!

Zapraszam do czytania reszty postów! Pozdrawiam, Olekx! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *